Temel İlkeleri diş eti kanamasına ne iyi gelir

Bilirkişi doktor Rica ederim geçmiş olsun.. Vecalarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

Mütehassıs doktor Dilek ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey namevcut.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yapmış oldurın..

Diş hekiminiz röntgen ve bir makule otama metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

Spesiyalist doktor Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Niçin diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

Kompetan hekim Peki dertlar olabilir. Diş iltihabı demeden önce görülmesi lüzum ama diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Mutlaka diş hekiminize sarrafiyevurunuz.

Uzman hekim Hat tedavisi olmalısınız. şayet kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çnan yerinde lafır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile yapay bir kök uygulanarak alegori bir diş mimarilır.

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim karınin doktorum hat tedavisi önerdi. tedaviye saksıladık ve sonrasında apse gelişti. tedaviye serlamadan önce antibiyotik almama karşın apse dahada gelişerek çenemden dudağıma derece doldu. elan sonra iğne tedavisiyle bu arada antibiyotik almaya devam ettim.

gulsum Merhaba benim sag tarafim beniz felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti official source utanma felciyle alakali olabilirmi

Bisey cikti beş altı buyuk bogazlarina kadar agri yapiyo hastaneye gitcez ama dis iltihaplanmasi boylemi oluto

Bilirkişi hekim Doktor ilaç tedavisi ile apseni kurutucak daha sonrasında dişini otama edicek.. Henüz okkalı beklersen sair dişlerinde çürür ve ağrıların çok daha şu denli olur.

istek hocam merhaba other benim diş etim ay önce apse yaptı hekim kanal tedavisi yapalım dedi bana şçalışmaikliğin inmesi sinein bi ilaç yazdı ilacı kullandım şdavranışlik indi kul kanal tedavisine lazım kalmadığını düşündüm şuan dişetim tekrar şmaslahatti ben gine aynı ilacı aldım amma şimdiye denli bi faydası namevcut napmalıyım. bide dişeti şfiilikliğinde sigara midemenin hüsranı nedir şimdiden teşekkürname ederim..

Spesiyalist doktor Karşılık hakkı oluşmaması kucakin azamet adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste gdolayınüz çocuğunuzla daha âlâ ilgilenecektir.

Mahir doktor Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı kontrol edilecek.. Kanal tedavisi olması gerekiyorsa yeni baştan diş eti kanaması bitkisel çözüm bir kanal tedavisi görebilirsiniz.

Diş eti ve diş ortada oluşan apselerde terapi ise öncelikle mıntıka temizlenir ve iltihabın bâtıni havadanaltılır. Elan sonrasında apse tekrar nüksetmeyecek şekilde diş etleri ve dişin kök yüzeyleri arındırılarak temizlenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *