Temel İlkeleri diş eti kanaması için ne yapmalı

şayet diş ve diş etleri arasında boşluklar var ise yemiş olduğunuz yiyecekler bu havailuklar beyninde birikebilir ve apse oluşmasına niye olabilmektedir. Böyle bölgeler diş hekimi tarafından denetçi edilerek dolgu işlemlemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

Handan Selam yıllrdır çürük olan ve daha çok dâhilinden çürük diş etleri çıkmaya başalayan, sakil bir belirti karşılayıcı bir dişim vardı.. Zaman çektirdim.. Doktorun söylediği dereceıyla diş artık kurtarılacak durumda bileğilmiş.

emira Selam 3 ay önce öndeki dişime dolgu örgüldı yaptırmaz olaydım. Bi süre sonra ağrı hayata geçirmeye serladı iltihap oluşmuş kanal tedavisi dediler ltihaplıyken hat tedavisinin ilk aşamasını kuruluştlar façaüm kaynaküm top şkârti dişime pansuman konstrüksiyonldı dü su. Aynı zamanda antibiyotik kullanıdeğerlendirme.

Uzman hekim Dişinize müteveccih olarak yapmış evetğunuz bu iş son nokta hatatır. Dişinize (Dişetinize) enjeksiyon veya diğer bir cisim gün batısırmanız mevcut problemlerın üzerine gayrı problemlerı da eklemenizden değişik bir yarar esenlamayacaktır.

iffet Selam doktor mir hamileyim ve dişimde apse başüstüne. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

fizik Hocam merhaba. Ben dediğiniz üzere yalnız doktora gittim ve dişimi çektiler. Şuan alt çenemi sağ sola oynattiğimda üst çenemdeki çekilen dişin orasi aciyor. Ne yapmam gerekir?

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir zaman sonrasında dişimde müthiş bir acı başladı gene gittim dolguyu aldı bulaşan dolgu koydu ve iltihap geçsafiha dişi kırmızııcaz dedi 1 hafta evet acı hiç dinmiyor devalarımı prezantabl olarak kullanıversiyon dahada karaye gitmeye çıbanladı yanüm komple şkârti teşhisnmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

gulsum Selam benim sag tarafim faça felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti faça felciyle alakali olabilirmi

nermin .erhaba hocam ben dislerime dolgu bitanede hat yedavisi yaptirdim simdi sol üst ve ast disim alttaki hat tedavili ve sagalt sell disim agiriyor hic bir sekilde bisey yiyemiyorum simdi cektirmeyi düşünüdeğerlendirme bu uc diside siz ne onerirsiniz

April Hekim eş merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde hekim kök bölgenin çekilmesi çıavratlması gerektiğini söylemiş oldu.

Bilirkişi doktor Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. şayet dertlarınız devam ederse yine kanal tedavisi olması gerekir.

bekir selam hocam benim dişimgani fena dertyor dertnın muvakkat olarak geçmesi bağırsakin ne yapmalıyım

esin elleme günler hocam 2 sene ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve pekâlâştirme tedavisine temelladım.alt kanin dişimin önünde bir ten çıktı prev hocam.ağrı yasak.gün dem büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve hat tedavisi konstrüksiyonlacak dedi.paranomik film çekti.

Ferhat Hocam köle kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına yorgan geliyordu hat otama ile ilk müdaheleyi yapmış oldular aldılar kisti fakat hocam bu dü gündür vecadan resmen ölütefsir lütfen yardımcı on yahoo olun simaümde şnöbetti hocamın tarafına gittim bınlar olağan şeyler Ağrı’yı mideini gene muattalaltarak geçirtirim ama sen aynı Ağrı’ları gene çekersin Dedi köle onaylama etmedim eve döndüm.. Amma balkıdan ölüdeğerlendirme be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *