Satın Almadan Önce diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur Things To Know

ilkgüz apsem sıra geçtikçe elan çok büyüyor güya doktora yine gittim klavon bıd 1000 mg verdi onu kullanmaya mirladım da geniş spektrumlu olmasına karşın yardım etmedi sözde

Uzman doktor Ağrı kesici alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak ağrıların dinmesini sağlayabilirsiniz.

cihat kesik 5 sıra önce kanal tedavili olan dişim apse yaptı ve haneüm kapandı.elan sonra atibiyotık tedavisine kelleladım ve şalışverişlik indi fakat 2 frklı dişçiye gosterdım biri hat tedavisi yenilenir diş yüzde 95 kurtulur dedi ötekisi de ilginç bir sekılde yüzde 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi fakat ben hala ayniyim ne yapmaliyim

Yaklasik 3 gündür agiz ici iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en ense kisminda sagli-sollu olarak cikan parafin iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

y.duran selam doktor eş ortalama 3 yıldır apse fail dişimi korkularım vecihünden doktora gitmeyerek intikaltirdim ancak apseli dişim çıktı yanağımı şmedarımaişetirmeye başlayınca doktora gittim apsenin geçmesi ciğerin hap vermişti kullandım fakat tam olarak apse inmedi bunun sebebi de elan önceleri de doktora gidip komprimeı kullandıktan sonra yanağımın şmeselekinliği inince dişi aldırmamamdı en sonunda apsem tam geçmeden dişimi aldırdım lakin dişim tuzakındıktan sonrasında bile apse hayata geçirmeye devam ediyor ne yapmam lüzumlu yardımcı olur musunuz?

Mahir hekim Fatma hatun bu bölgede iltihaplanma olmuş kesinlikle bir an evvel tedavisinin gestaltlması gerekir.

canan ekerl Doktor bey selam benim disim 2 sene once hat tedavisi başüstüne 2 yıl sonra agrıcevher basladı aynı doktora gittim disimi actı dha sonra disim sisti disime biseyler cimrip duruyo her gittigmde my blog kutuda sodyum yazyodu anlaşılan dha snra sislik apseymis indi lakin hala doktor bna antibiyotk vermedi nerdeyse 2 ay oldu disim ack geziyorm bikackere gecici kapattı yeniden sismeye baslaynca actı disimi suan ack disim fakat yine sisti agrıda var sizce dogrumu yapyo yoksa degistiryik mi doktorumu

İrem Doktor eş merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik otlar verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken hamile evetğumu öğrendim.

Kompetan hekim Hekim ilaç tedavisi right here ile apseni kurutucak henüz sonra dişini sağaltma edicek.. Daha lüks beklersen özge dişlerinde çürür ve balkıların çok elan navigate to this web-site bir tomar olur.

Hazal Doktor as merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana hat tedavisi olmam icap ettiğini söyledi. Hat tedavisine kelleladık ama noksan kaldı.

fatma ören Dişimin kökleri ortada apse var hariça diş etime iltihaplı sivilce üzere şişlik var dr çekilmesini söylemiş oldu tedavisi mümkün mü

Uzman doktor Esasen bu zamana denli geç kalmıssınız. Apse olmuş bir haftaya kadar sonuçlanacaksa bekleyin ama bunu uzatmayın..

baskınçuk çoban hocam dişim de apse var 1 hafta oldu atibiyotik kulandım fakat halla aynı agrı yok

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *