Greatest Kılavuzu diş eti kanaması nasıl önlenir için

Benim henüz sağ arka dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben de çuruğu temizletip dolgu yaptırdım

imparator Hocam üç sıra önce zir azcaı diş cektirdim hala devam eden ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige değiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba daha önce bu dişe kanal tedavisi yapmış oldurmıştım sizlamayla mebdeladı ve zamanla artan ağrı oluştu hekim tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

Mütehassıs doktor Siz konulara vakıf olmaya çıbanlamıssınız. En yeğin siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki laf üzerine tefsir yazmıssınız ve terapi yürütmek sinein çabalıyorsunuz. Sizce elan iyiye mi harcama aşağıye mi ? Behemehâl diş hekimine gitmelisiniz.

18 evetşındaki Kızımı bir diş hastanesine götürdüm, Dişte iltahab ve damakta şemeklik vardı. İlhablı dişe hat tedavisi uygulanmaz antibiyotik mi vereceksiniz dedim, namevcut bir şey gerçekleşemez dedi, hat tedavisine başladı, 15dk. sonra kızım bağırıp ağlamaya serladı, anestezi evetğu halde iltihablı toprak uyuşmamış bağımlı, biraz elan devam etti ve yolcu dolgu ile kapatıp, bir endodontistin görmesi geçişsiz dedi.

Mütehassıs doktor Istek koca Öncelikle geçmiş olsun.Zorlu çekimler sırasında üst çenede sinüsün açılması pıtrak hakkındalaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse doğru ise.Çekilen dişte enfeksiyon yasak ise over here kök kalması katıntı yaratmayabilir.

amaç hocam antibiyotik kullandığım halde dişhitit apsem üç gündür iyileşmedi hatta şdavranışiklik sözde henüz da artmakta napmalıyım üç günde şmeslekiğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

berke merhama hekim abi ben 12 matemındayım dısımın beraberinde et war arıo yalnız şu denli bileıl ne yapabılırm doktor kanal tedavimi yapar

Spesiyalist doktor Bu yaraların dişinizden dolayı yada meydana getirilen mesleklemlerden dolayı bulunduğunu zannetmiyorum. Kulak koku alma organı argıt umzanına müşavirızda yarar vardır.

bilgelik Hocam merhaba. Benim sol no title ust arka disimde agri var. Abse veya 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve köle o pusarıkği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim lakin hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

Mütehassıs hekim Tuzlu sutaş ile gargara yapabilirsiniz. Lakin diş hekimine görünmenizde de yarar vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

nur dişim acayip derecedde şnöbetti hekim review eş apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı dundur ancak şhizmetliği çekmedı ne yapmalıyım ?

demet Selam hocam benim diş eti ile dişimin arasındaki bölgede bir şhizmetlik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir otama uygulanmalıdır ?

Uzman doktor Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini sağlamlamaz kanal tedavisi uygulanması gerekir. Baştan antibiyotik tedavinize serlamanız ve kanal tedavinizi olmanız gerekir. Sigara kullanmaı iltihaplara ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine ne olur.

Diş eti ve diş ortada oluşan apselerde terapi ise öncelikle mıntıka temizlenir ve iltihabın dâhili halialtılır. Henüz sonra apse yeni baştan nüksetmeyecek şekilde diş etleri ve dişin kök yüzeyleri arındırılarak temizlenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *