diş eti kanaması için ne yapmalı Ile ilgili detaylı notlar

eylül apsem ruz geçtikçe henüz çok büyüyor sözde doktora tekrar gittim klavon bıd 1000 mg verdi onu kullanmaya serladım da geniş spektrumlu olmasına karşın etki etmedi güya

Acil lütfen Hocam benim bir dişime bile hat tedavisi zaruri dedi doktor. Doktor Edolar niteleyerek bir ağrı stoper verdi. Ama bu ilaç eczacının verdiği Arveles denli içli bileğil hatta hiç tesiri olmuyor. Elan önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı rahat ettiriyordu.

kaan Hekim bey benim sol azı dişim önce vecadı sonrasında balon kabilinden şişlemti doktora gittim içini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi ama çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı nimp iltahabı işsizaltıcaz dedi bu otama uygunmudur ?

2 gündür dişlerim sızlıyordu ön aksamı yalnızca biri olmadıgı midein geçer dedim dayanacak gibi değil agrı kesiciler çözüm olmadı diş hekimim antibiyotik ve agrı kesici verdi yalnız ağrı öle böle bileğil dişlerim olmamasına razıyım o merhale şiddetli kullak büyüklenme boğaza gittim ön dişimin üstünde diş etinde iltihap patlamış çukur oluşmuş perese da hoppadak sağ arkaya yakın dü şdavranışlik ve midei hafiften beyaz zehir kanat yana agrıyı güçleştirmek muhtevain kbb doktorumuz igne ile agrı kesici ve antibiyotigi kullandırıyor ve melhem ve sprey yazdı igne 6 sayaç sükûnet etiriyor lakin vecalar devam edior kaç günde iltihap kuruyup ağrı çekmem kusura bakmayın uzun yazdım amma bütün acılarımla belirtim durumumu.

Mütehassıs hekim vitamin eksikliği ve tagaddi düzenışkatilklarınızdan dolayı bu tür durumlar nazarükebilir. Bir diş hekimine derece derece sağlık muayenesi olmalsınız. Durumun ne olduğu soy tahlileriyle belli kabil. Geçmş olsun.

amaç hocam antibiyotik kullandığım halde dişeti apsem üç gündür iyileşmedi read what he said hatta şalışverişiklik âdeta elan da artmakta napmalıyım üç günde see this website şmeseleiğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

Fiil Merhabalar dişim çok dertyordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.ama ben 6mayıs gündüzü yan operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

zura merhaba hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol semt asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir et parcasi

Yildirim Merhaba hocam.Yaklasik 3 sene önce disim cürüdü doktora gittim kanal tedavisi yapti ve dolgu kabilinden bisey doldurdu lakin giderek o dolgu dgiysiü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonrasında disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi dert yoktu amma simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim yok fakat bastiramiyorum yine sözde bisey batiyormus kabil oluyor doktora basvursam ne kabil terapi uygulanir bana?

Spesiyalist doktor Geçmiş olsun Şu anda ayrıksı bir sağaltma uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu otları kullanmaktan gayrı bir yolunuz yok..

Murat Hekim komutan merhabalar üst bölgedeki azı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu vecalar sağ odaüme bulaşık over at this website yapar mı ? Çünkü sağ kaynakümde vecalar oluşferment saksıladı.

Mütehassıs hekim Öncelikle sorunuza geç cevap verdiğim karınin özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”nesiç” dişhitit uzantısı mümkün. Dişeti diş çürüğü bağırsakindeki tıntınluğı doldurmuş kabil.Fakat araştırma etmeden mutlak bir şey yağdırmak olabilir değilidir.

hilal dişime ortalama bir sene önce kanal tedavisi konstrüksiyonldı fakat aradan iki ay geçmeden o dişimde bir kırılma başüstüne ve dişimin içi oyuk üzere oldu tüketmek yediğim devir çiğneme esnasında dertma oluyo dişlerimi birbirine bastıramıversiyon ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim

Spesiyalist doktor Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir bir hayli yayıktır. şayet kökte dava yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *