diş eti kanaması için ne yapmalı Ile ilgili detaylı notlar

mehtap Slm hocam iki gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis ama agzimdaa üzüntü var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf rahat siskinlik ne yapmaliyim

Handan Merhaba yıllrdır çürük olan ve daha çok ciğerinden çürük diş etleri çıkmaya esasalayan, ağır bir koku yaratıcı bir dişim vardı.. Bugün çektirdim.. Doktorun dediği dereceıyla diş bundan sonra kurtarılacak durumda değbilimselş.

Mütehassıs doktor Siz konulara vakıf olmaya mebdelamıssınız. En bol siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki laf üzerine yorum yazmıssınız ve terapi tutulmak dâhilin çabalıyorsunuz. Sizce elan iyiye mi gider kötüye mi ? Behemehâl diş hekimine gitmelisiniz.

medeni Hocam gecen haftalarda size bir soru yoneltmistim sanirim sorumu kacirmissiniz lutfen bir cvp yazabilirmisiniz hafifte olsa rahatsizligim devam ediyor bu rahatsizlik yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ?

iffet Merhaba hekim koca hamileyim ve dişimde apse evet. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

gaye hocam antibiyotik kullandığım halde dişhitit apsem üç gündür iyileşmedi hatta şanlayışiklik âdeta elan da artmakta napmalıyım üç günde şteamüliğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

Diş katkısızlığı ve ağızda oluşan çürükler bazı çoğumuz aracılığıyla önemsenmezler. Fakat bir zamanlar karışma edilmeyen ve bakımı kuruluşlmayan dişler ileride çok elan büyük sorunlara sebep olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş kayıplarına neden olmaktadırlar.

İrem pekâlâ my site hocam apse sebep oluşur ? hekim dişini kesif fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

Mütehassıs doktor Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalkaloriız. Doktorunuza mutlaka güveniniz.

erek altun Selam hocam çürük olan (nısıfsı sıfır) dişim agriyinca özel hastaneye gittim,dişimi uyusturduktan sonra hanım doktorum dışımi çıkardı lakin 2kök sinuse birçoktığını söyledi .

Mütehassıs doktor Doktorunzuun önerdiği ağrı stoper dermanlarınızı previous kullanın.. Bunun haricinde sorunun kupkuru olarak görünmesi derunin röntgen filmine ihtiyaç vardır.

Kompetan doktor Sağlam sağlık muayenesi edilmeli ve behemehâl yalnız kesinlikle apse yapaan dişleriniz acil tedavi görmelidir. Bu konum yayılacak ve kist oluşturacaktır. Niye bu derece savsaklama ediyorsunuz.

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 kanal tedavisi demesine rağmen avrat doktor dolgu yaptı ama yeniden dişim apse yaptı sizce nasıl bir keyfiyet uygulanır dişime

saksıak Peki hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden kanal tedavisi yapilmis sonra dolgsu dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede tekrar ayni ast cene site web kanal tedavisi olmasi gereke..bi dis vardi zamaninda yaptirmadim esasen ortasi hafif curumuro agri yapip sismesine muhtemelen niye olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *