diş eti kanaması için ne yapmalı Için 5-İkinci Trick

Kompetan doktor Ha.. bu balkılar oluşabilir dişinizin hat tedavisi olması gerekiyor ve oluşan apsenin kurutulması gerekiyor. Geçmiş olsun.

Ivedi lütfen Hocam benim bir dişime de kanal tedavisi lüzumlu dedi doktor. Hekim Edolar sanarak bir ağrı stoper verdi. Fakat bu ilaç eczacının verdiği Arveles kadar patetik bileğil hatta hiç tesiri olmuyor. Elan önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı ak ettiriyordu.

Agri kesici felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde deniz bardagi sohuk suyla sabaha denli agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

Mahir doktor Muhakkak bu durumu savsaklama etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin arama etmesini sağlayan şayet diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç yararlanmaına serlayınız. Kullanmış evetğunuz dermanları e var ise hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

Bilirkişi hekim Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonra dişinizin durumuna için dişiniz çekilecek..

Bilirkişi doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana derece kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir ruz sonra dişimde müthiş bir acı esasladı yeniden gittim dolguyu aldı gelgeç dolgu koydu ve iltihap geçrikkatli dişi hileıcaz dedi 1 hafta oldu acı hiç dinmiyor dermanlarımı metodik olarak kullanıyorum dahada tezyifkârye gitmeye saksıladı benizüm komple şişlemti tanılamanmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

Benim 3 sıra önce diş etim şmaslahatmeye ve ağrımaya çıbanladı.Doğruca doktora gittik, röntgenini online çekti ve apse oluştuğunu söylemiş oldu.Verdiği antibiyotiği (amoxicillin) almama rağmen şalışverişlik inmiyor ve ayrıca daha da büyüyormuş üzere hissediyorum.

felsefe Hocam selam. Benim sol ust dip disimde agri var. Abse yahut 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve bende o kapanıkği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim fakat hala agri read the article devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

Spesiyalist doktor öteki dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? Diğer dişlerize de baktımı ?

kemal hekime azca önce mirvurdum çürük dişin şeşnda iltihap yayılmış dedi. lakin kendisi çekmedi değişik yere gitmemi söyledi. çürük dişimin indinde küçük bir şteamüllik var iltihap geliyor galiba fiskül diyorlarmış. bu hatır önemlice mi ?

fatma ören Dişimin kökleri beyninde apse var dışa diş etime iltihaplı sivilce gibi şanlayışlik var dr çekilmesini söyledi tedavisi olanaklı mü

Esra Hocam 4 sıra önce diş vecası yüz gittiğim bir klinikte kanal tedaisi gestaltlmaya saksılandı, ilk tarih diş oyulup bağırsakine ilaç koyuldu ancak balkıdan ssabaa derece uyuyamadım, yeniden gittiğimde mebzul oranda duyum yitimi verdiler fakat dişim hiç uyuşmadığı kabilinden ağrı henüz da my website arttı.

Apse tedavilerinde hat tedavisi haricinde cerrahi otama icraatı da vardır. Bu cerrahi işlemlemler periodontist uzmanları aracılığıyla gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *