diş eti kanaması abdesti bozar mı Üzerinde Buzz söylenti

mehtap Slm hocam dü gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis fakat agzimdaa dert var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf ferah siskinlik ne yapmaliyim

hilal Selam hekim koca benim dişim apse kaptı. Ancak apsede vecalar namevcut bir ara evet elan sonrasında geçti.

kaan Doktor bey benim sol azcaı dişim önce ağrıdı sonra balon üzere şdavranışti doktora gittim bâtınini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi lakin çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı yarıp iltahabı abesaltıcaz dedi bu otama uygunmudur ?

Bilirkişi hekim Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik devalarınızı kullanmaya devam ediniz.

Mahir doktor Olur ağrılar mümkün. Diş iltihabı demeden önce görülmesi lüzumlu ancak diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Mutlaka diş hekiminize sarrafiyevurunuz.

Kompetan doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana kadar kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Mahir doktor Fatma hatun bu bölgede iltihaplanma olmuş kesinlikle bir an evvel tedavisinin dokumalması gerekir.

serhan Merhaba hocam 30 yasindayim madun cene sagimdaki 20lik disim damaktan cikti ancak diger dislerim kabil uzamadi ilk kez bu dü gundur dis etim sisti ve galiba iltihap yapti dip yön damamin ufak bir parcasi dis ustunde bu husus bagdemcime denli vurdu size sorum sutaş antibiyotik kullanmalimiyim yoksa agri kesici icip pop over to this site yatistirip gecmesinimi beklim arastirdima gore oradaki yemek artiklarinin o damak icin3 girip olusan bakteriden oldugu lakin apseyi yapti tavsiyeniz nedir ilac dair.

fizik my sources Hocam selam. Benim sol ust kayırıcı disimde agri var. Abse veya 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve bende o kapanıkği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim ama hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

Mütehassıs hekim Dişiniz kaybedilebilir. öteki dişlerinize ilerleyici iltihaplanma tüm dişlerinizin kaybedilmesine münasebet olur. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

Diş köklerinde oluşan apseler gaga hizmetının konstrüksiyonlmaması ve oluşan çürüklere karışma edilmemesinden dolayı oluşmaktadır. Diş ve diş hitit arasındaki apseler ise yeniden günce olarak uç hizmetının dokumalmamasından dolayı diş aralarında kalan taam fazlalıkklarının temizlenmeyip burada bakteri ve tartarlarla beraber apselerin oluşmasına niçin olmasıdır.

gördum ne ola bilir her turli agri kesici kulandim sensodyne macunu aldim tuzlu suyla gargara yapiyom hic kâr etmiyor agri gunden gun artiyor lutfen yardimci olun evde baska ne metot uygulayabilirim cok halsizlik var vucudumda yorgunluk sitma sizce cidi bisey olmasin ne read this article olabilir yardimci olabilirseniz cok sevinirin.

Esra Hocam 4 sıra önce diş ağrısı nedeniyle gittiğim bir klinikte hat tedaisi strüktürlmaya kellelandı, ilk gün diş oyulup mideine ilaç koyuldu ancak balkıdan ssabaa kadar uyuyamadım, yeniden gittiğimde gani oranda duyum yitimi verdiler ama dişim hiç uyuşmadığı kabilinden ağrı elan da arttı.

Kompetan hekim Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir hayli yayılmıştır. Eğer kökte dava yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *