Detaylar, Kurgu ve diş eti kanaması nasıl önlenir

osmann Münasebet diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam karşılık vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap bulunduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yasevimliık çekerken dışı aldıktan sonrasında kokde iltahap gördü özür diledi 24 yasında başka bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök dâhilerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun yüzünden amaliyat oldum pekâlâ ben size sorayim biz dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Spesiyalist hekim Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz lüzumlu tedaviyi uygulayacaktır.

Agri kesici felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde ab bardagi sohuk suyla sabaha denli agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

Kompetan hekim Kesinlikle bu durumu savsaklama etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin denetçi etmesini sağlayıcı eğer diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç kullanımına kellelayınız. Kullanmış olduğunuz emları e varsa hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

Kompetan hekim vitamin eksikliği ve beslenme allıkışdemeviklarınızdan dolayı bu tür durumlar aynükebilir. Bir diş hekimine zamanla sağlık muayenesi olmalsınız. Durumun ne olduğu kan tahlileriyle belirli kabil. Geçmş olsun.

ivedi lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk olmayan oyuk olustu.Cok az agridigi icin savsama ettim cemi.Ancak son gunlerde disimin yanlari şemekti.Sanirim iltihap kapti

Mahir doktor Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin sağaltım see this here olması lüzumlu.. Yeniden strüktürlacak kontrollerle gerekiyorsa köprülerin bileğalışverişmesi gerekmektedir.

gulsum Merhaba benim sag tarafim sebebiyle felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti yüz felciyle alakali olabilirmi

suleyman Merhaba doktorumun tavsiyesi üzerine 20 my blog lik dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir mesele yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan parafin seyin alinmasina denli sonrasında eve geldim ertesi gun hic bir iş yokken gece bir agri ile uyandim ve sol yanagim ast kesiminde agri olustu hic bir belirti ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi oldu

sundus Dotorum 2ay once disime doghu yapilmisti ve 15 gun sonra disim agrimayya baslasi.doktora gittim antibiyotik verdi kullandim agrisi elimi degince agriyo doktora dedim disini cekicem dedi fakat ben cektirmek istemedim kokleri saglam .hat tedavisi edinmek zorundami okanal tedavisi eğer olmazsa ne olur

erek hocam merhaba benim diş etim kamer önce apse yaptı doktor hat tedavisi yapalım dedi bana şnöbetikliğin inmesi ciğerin bi ilaç yazdı ilacı kullandım şnöbetlik indi bende kanal tedavisine lazım kalmadığını düşündüm şuan dişetim gine şustalıkti ben tekrar aynı ilacı aldım official source amma şimdiye denli bi faydası namevcut napmalıyım. bide dişhitit şalışverişikliğinde sigara karınmenin zararı nedir şimdiden teşekkür ederim..

Uzman hekim Cevap hakkı oluşmaması karınin poz adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste götürünüz çocuğunuzla elan iyi ilgilenecektir.

Diş hekimi bölgenin temizlenmesinden sonra temizlenme süresini takip eden ilk 6 ay içinde bölgenin röntgenini isteyecek ve kemiğin bölgede iyileşmesini, enfeksiyonların gene oluşup oluşmadıklarını kontrol edecektir.

Spesiyalist doktor Hayırlı doktorunuzun vermiş başüstüneğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *