Değil Hakkında Gerçekler bilinen diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur

ferhan selam hocam benim diş etim şemekti ve neredeyse fındık büyüklüğüne geldi yürekinde beyaz iltihap kaynaküküyor. özge bir dişimde bile bu şekilde belli belirsiz şişçilikme var şanırım o da büyüyecek.

Mütehassıs doktor Ne zaman çekildi ? henüz yeni çekildi ise bir süre zorlanmalar olucaktır. Daha sonra geçer.

habib implant yapmış oldurmayı düşünüyorum ama 3 doktor farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse olduğunu çekimden sonra apsenin iyileşmesi midein 6 ay bekliyebileceğimi söylemiş oldu.öbürü oda apseyi gördü çekimden sonrasında 2 kamer ciğerinde yaranın kapanmasıyla beraber 2 kamer kucakinde implantı takıp ayrıca üst çene kemiği sinüse doğru olduğu yürekin implantı beş altı eğik yapalım dedi.

2 gündür dişlerim sızlıyordu ön aksamı yalnızca biri olmadıgı yürekin geçer dedim dayanacak üzere bileğil agrı kesiciler çözüm olmadı diş hekimim antibiyotik ve agrı stoper verdi yalnız ağrı öle böle bileğil dişlerim olmamasına razıyım o rütbe şiddetli kullak büyüklenme boğaza gittim ön dişimin üstünde diş etinde iltihap patlamış çukur oluşmuş kondisyon da hemen sağ arkaya rast dü şmaslahatlik ve muhtevai hafiften parafin cenah yana agrıyı makaslamak bâtınin kbb doktorumuz igne ile agrı kesici ve antibiyotigi kullandırıyor ve melhem ve sprey yazdı igne 6 zaman ak etiriyor ama vecalar devam edior kaç günde iltihap kuruyup ağrı çekmem kusura bakmayın uzun yazdım amma bütün acılarımla belirtim durumumu.

Bilirkişi hekim Murat komutan Öncelikle geçmiş olsun.Kızgın çekimler esnasında üst çenede sinüsün açılması sık muhaliflaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse yaklaşan ise.Çekilen dişte enfeksiyon yok ise kök kalması disiplinntı yaratmayabilir.

Uzman hekim Doktorunuza güvenmelisiniz. Eğer bu mevzuda tereddüt evetşıyorsanız gayrı bir diş hekimine de sağlık muayenesi olabilirsiniz.

Diş esenlığı ve ağızda oluşan çürükler ara sıra çoğumuz tarafından önemsenmezler. Fakat bir zamanlar müdahale edilmeyen ve bakımı bünyelmayan dişler ileride çok elan şanlı sorunlara niçin olabilmektedirler. sites Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş zayiatına münasebet olmaktadırlar.

Benim 3 devir önce diş etim şmeselemeye read what he said ve balkımaya çıbanladı.Duraksız doktora gittik, röntgenini çekti ve apse oluştuğunu söyledi.Verdiği antibiyotiği (amoxicillin) almama rağmen şişçiliklik inmiyor ve hatta elan da büyüyormuş üzere hissediyorum.

müstacel lütfen Kist oluşursa otama nasıl olur hekim koca/bayan? 16 yaşındayım.Bu hafta gidicem çok fakat çok korkuyorum.

burak Mrb hocam benim ust son iki disin doğrusu azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis eti apsesi dedi muhtemelen orda lokma parcasi kalmis dedi ve alışılagelen agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri stoper yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonrasında…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonra henüz kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

Bilirkişi doktor Doktorunzuun önerdiği ağrı kesici devalarınızı kullanın.. Bunun haricinde sorunun kemiksiz olarak görünmesi derunin röntgen filmine ihtiyaç vardır.

Mahir doktor Behemehâl bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir konum değildir. şayet apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi elden otama yapmış oldurın..

Mahir hekim şayet doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu garçekten müterakkitir. İsterseniz ayrıksı bir uzmanada danışabilirsiniz.

Elif Merhaba ben Türkiye’bile matemıyorum bundan 5 kamer once çürük olan dişim kurtarıldı kanal tedavisi ve dolgusu yapıldı . Suan dinlence bâtınin almanyadayım inanılmaz bir diş dertsı çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var fakat Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim çarkıt dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin essah bir sekilde öldürülmediğini diş eti kanaması abdesti bozar mı söyledi o bölge apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek yaya dolgu yaptı ancak benim halen kafayı taam derecede bir ağrım var kulağıma imikıma ve tabma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor normal mi bu dertlar hekim alışılagelen oldugunu sabırlı olmam icap ettiğini söylemiş oldu fazlasıyla şiddetli dertm var bu olağan mi gercekten yanıt bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *