Düşünceler Hakkında Bilmek dis eti kanamasi kanser

Uzman hekim Yalnız sadece her insanın sorularını cevaplamaya çallıkşıtefsir.. Bazı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

hüseyin Hocam s.a gövde apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin bağırsakinde diş eti evetğu karınin oraya eritici ilaç koydu suratim şfiilti antibiyotik kullanıversiyon bu tedavi kaç günde geçer…?

Kompetan hekim çaykara hnım diş bakımınıza çok özen göstermelisiniz. Hatta diş hekimi kontrollerinizi de boşlama etmemelisiniz.

Bilirkişi hekim Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik devalarınızı kullanmaya devam ediniz.

Kompetan doktor Murat as Öncelikle geçmiş olsun.Güçlü çekimler sırasında üst çenede sinüsün açılması kesif zıtlaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse yaklaşan ise.Çekilen dişte enfeksiyon yasak ise kök kalması yoğunntı yaratmayabilir.

Bilirkişi hekim Zamanla havza kapanacaktır. Az buçuk zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir vücut sokmayınız. Eğer toprak ile problemlerınız olursa tekrardan diş hekimine sarrafiyevurunuz.

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim ciğerin doktorum kanal tedavisi önerdi. tedaviye sarrafiyeladık ve sonrasında apse vürutti. tedaviye çıbanlamadan önce antibiyotik almama rağmen apse dahada vüruterek çenemden dudağıma kadar doldu. henüz sonrasında enjeksiyon tedavisiyle beraber antibiyotik almaya devam ettim.

tek ben memleket dişinda hat tedavisi olmuştum.lakin yarim kaldi ilk seans böylece turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 ay ihmal ettim ve son 1aydir daim apse halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi durmadan olarak erteliyorum sizce gülmeyen bir şey varmidir?

Mütehassıs hekim İltihaplanma elan bir araba artmış Doktorunuzun vermiş başüstüneğu daruları organize bir şekilde kullanamya devam edin.

Almila Selam hocam benim dişlerim ufak küçük Diş eti kanamasına ne iyi gelir kırıntı şeklinde dökülüyor bunun sebebi ne kabil ve diş eti kanaması için gargara çürüyor antrparantez dişlerim söküp kanayıncaya derece katyasım var bunun sebepleri var dişlerimi kaybetmemek sinein ivedili yapmam gerekenler neler .teşekkürler

Hazal Hekim satış merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana hat tedavisi olmam gerektiğini söylemiş oldu. Kanal tedavisine kelleladık lakin hastalıklı kaldı.

Bilirkişi doktor Bunu cerrahi müdahaleınızı gerçekleştirecek olan doktora kesinlikle bildirmelisiniz. Zaruri kontrolleri doktorunuz gerçekleştirecektir.

Esra Hocam 4 gündüz önce diş ağrısı sayesinde gittiğim bir klinikte kanal tedaisi yapılmaya mebdelandı, ilk çağ diş oyulup site link mideine ilaç koyuldu ancak vecadan ssabaa denli uyuyamadım, tekrar gittiğimde bereketli oranda anestezi verdiler ama dişim hiç uyuşmadığı kabilinden ağrı henüz da arttı.

Mütehassıs hekim Bir kaç zaman sabredin eğer balkılarınız devam ederse doktorunuza gene mebdevurmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *