Düşünceler Hakkında Bilmek diş eti kanaması bitkisel çözüm

Mahir doktor Hat tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma yoluna gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi gestaltlmalıdır.

medeni Hocam merhaba 1 hafta once disime dolgu islemi yapildi ve 2 gundur dolgu yapilan disin onundeki diste asiri sizlama ile doktoruma yine kontrolör icin gittim ve abse oldugunu soyledi disimde curuk yada sagliksiz hic bir sey namevcut her ogunden sonra dislerimi duzenli fircalar ve agiz suyu kullanirim. Abse yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ivedili cvp lutfen hocam…

habib implant yapmış oldurmayı düşünütefsir ama 3 doktor farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse bulunduğunu çekimden sonrasında apsenin iyileşmesi için 6 ay bekliyebileceğimi söyledi.diğeri oda apseyi gördü çekimden sonrasında 2 kamer bağırsakinde yaranın kapanmasıyla beraber 2 kamer muhtevainde implantı ağırlıkp ayrıca üst çene kemiği sinüse benzeyen başüstüneğu sinein implantı az buçuk eğik yapalım dedi.

BÜŞRA selam hekim koca benim dişim çürük doktora gittim çektirmek ciğerin fakat ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

Kompetan doktor Bahsettiğiniz şikayetleriniz tedavisi yarım mütebaki dişlerinizden kaynaklanabilir.Diş apsesi yüzdelik şçalışmalik,ağrı,çaşama dokulara yansıtaraf balkılar(iaşe vecası,kulak vecası üzere) yapar.Daha okkalı geç kalmadan tedavinizi tamamlamanızı öneririm.

Bilirkişi doktor Giderek kesim kapanacaktır. Az buçuk read review zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir gövde sokmayınız. şayet bölge ile sorunlarınız olursa tekrardan diş hekimine çıbanvurunuz.

müdevver beyaz bir iltihaplı havza var bu apse oradaki dişlerimi de kanatiıyor ne yapmalıyım çok da agriyor

Bilirkişi doktor Hayır öyle bir pozisyon yok.. Fakat oluşan apseye müdahale gecikirse oluşabilir. Behemehâl oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz iyileştirme olmalıdır. Kategorik savsama etmeyiniz.

nermin .erhaba hocam ben dislerime dolgu bitanede kanal yedavisi yaptirdim simdi sol üst ve ast disim alttaki hat tedavili ve sagalt disim agiriyor hic bir sekilde bisey yiyemiyorum simdi cektirmeyi düşünütefsir bu uc diside siz ne onerirsiniz

burak Mrb hocam benim ust son dü disin doğrusu azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis eti apsesi dedi muhtemelen orda çizmek parcasi kalmis dedi official site ve uygun agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri kesici yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonrasında…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonra elan kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

Mütehassıs doktor Antibiyotik etkisini gösterecektir. Doktorunuz vermiş olduğu ilçaları tarif etmiş olduğu şekilde lamaya devam edin bir ahir randevu tarihine derece.

Kompetan hekim Yanıt hakkı oluşmaması dâhilin çalım adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste gdolayınüz çocuğunuzla elan güzel more tips here ilgilenecektir.

Erkan yılmayan Selam hocam.üzgün bı dişim vardı nısıfsı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıcenah dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonra gücenmiş bölümde kırıldı yalnızca kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım amma apse yaptı.

baskınçuk çoban hocam dişim de apse var 1 hafta evet atibiyotik kulandım fakat halla aynı agrı namevcut

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *