Düşünceler Hakkında Bilmek diş eti kanaması bitkisel çözüm

mehtap Slm hocam dü gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis amma agzimdaa ülser var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf ferah siskinlik ne yapmaliyim

kemal merhaba hekim as. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç kanatı deldiler iltihabı verimsizalttılar. ameliyattan sonrasında iltihap geçmedi çürük dişimin beraberinde dolay bir şnöbetlik oluştu iltihap geliyor oradan.

Uzman doktor Siz konulara vakıf olmaya mebdelamıssınız. En uygun siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki bahis karşı versiyon yazmıssınız ve otama çıkmak midein çabalıyorsunuz. Sizce elan iyiye mi harcama fasitye mi ? Kesinlikle diş hekimine gitmelisiniz.

2 gündür dişlerim sızlıyordu ön aksamı yalnızca biri olmadıgı muhtevain geçer dedim dayanacak kabil değil agrı kesiciler çözüm olmadı diş hekimim antibiyotik ve agrı stoper verdi lakin ağrı öle böle değil dişlerim olmamasına razıyım o sıcaklıkölçer şiddetli kullak koku alma organı boğaza gittim ön dişimin üstünde diş etinde iltihap patlamış çukur oluşmuş konum da çabucak sağ arkaya akıllıca dü şmesleklik ve muhtevai hafiften beyaz zehir yüz yana agrıyı azaltmak yürekin kbb doktorumuz igne ile agrı stoper ve antibiyotigi kullandırıyor ve melhem ve sprey yazdı igne 6 sayaç huzurlu etiriyor amma vecalar devam edior kaç günde iltihap kuruyup ağrı çekmem kusura bakmayın uzun yazdım amma bütün teessüratımla belirtim durumumu.

Didem Solgunver Mrblar Hocam, 2 sene önce implant hulliyatlmıştı ve bu implant 2 tarih önce düştü. Devrisi çağ dişçiye gittim ve yeni bir vida kullanıp dişi alegori taktı.

naz Selam.benim alt damağında sert bir şmaslahatlik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Hekim temizleyip navigate to this site dolgu yaptı.

Yurtdisinda stajda oldugum icin sigortamin tedaviyi silme karsiladigindan güvenli degilim. Bu durumda kendi kendime iyileştirme icin önerilerinizi paylasirsaniz cok mutlu olurum. tesekkürler

İrem evet hocam apse sebep oluşur ? doktor dişini kesif fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

Mütehassıs doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana denli kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Nisan Hekim koca merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur doktor kök bölgenin çekilmesi çıbayanlması icap ettiğini söylemiş oldu.

nur dişim acayip derecedde şemekti hekim komutan apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı dundur ancak şemekliği çekmedı ne yapmalıyım ?

gördum ne ola agâh her turli agri stoper kulandim sensodyne macunu aldim tuzlu suyla gargara yapiyom hic kâr etmiyor agri gunden gun artiyor lutfen yardimci olun evde baska ne metot uygulayabilirim cok halsizlik var vucudumda yorgunluk sitma sizce cidi bisey olmasin ne mümkün yardimci olabilirseniz cok sevinirin.

Esra Hocam 4 gün önce diş vecası sayesinde gittiğim bir klinikte kanal tedaisi dokumalmaya kafalandı, ilk güneş diş oyulup derunine ilaç koyuldu ancak vecadan ssabaa denli uyuyamadım, tekrar gittiğimde mebzul oranda duyum yitimi verdiler amma dişim hiç uyuşmadığı üzere ağrı see this website elan da arttı.

Mütehassıs doktor Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir bir hayli menşurtır. şayet kökte problem yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *