Büyülenme Hakkında Diş eti kanamasına ne iyi gelir

Spesiyalist hekim Evet.. bu ağrılar oluşabilir dişinizin kanal tedavisi olması gerekiyor ve oluşan apsenin kurutulması gerekiyor. Geçmiş olsun.

ilhan Hocam üç gün önce ast azı diş cektirdim hala devam eden ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige değiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba daha önce bu dişe kanal tedavisi yapmış oldurmıştım sizlamayla serladı ve derece derece mütezayit ağrı oluştu doktor tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

kaan Doktor mir benim sol azı dişim önce vecadı sonra balon gibi şalışverişti doktora gittim derunini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi fakat çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı nısıfp iltahabı zayialtıcaz dedi bu iyileştirme uygunmudur ?

Uzman doktor Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik emlarınızı kullanmaya devam ediniz.

Didem Sarıver Mrblar Hocam, 2 yıl önce implant hulliyatlmıştı ve bu implant 2 güneş önce düştü. Ferdası çağ dişçiye gittim ve yeni bir vida kullanıp dişi yerine taktı.

Uzman doktor Doktorunuza güvenmelisiniz. Eğer bu mevzuda tereddüt evetşıyorsanız başka bir diş hekimine bile sağlık muayenesi olabilirsiniz.

Kompetan doktor Fatma hatun bu bölgede iltihaplanma olmuş mutlaka bir an geçmiş tedavisinin gestaltlması gerekir.

çağatay Selam.Ben kanal tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi nedeni öne sürülerek. en nihayetinde o dişim apse başüstüne ve çok kötü ağrıyor.

Spesiyalist doktor İltihaplanma elan fazla artmış Doktorunuzun vermiş olduğu read this post here emları prezantabl bir şekilde kullanamya devam edin.

Mütehassıs doktor Dişiniz kaybedilebilir. Gayrı dişlerinize ilerleyen iltihaplanma bütün dişlerinizin kaybedilmesine ne olabilir. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

Mazhar Merhaba hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne çağ gidip dişimi cekebiliim

Spesiyalist doktor Bunu cerrahi müdahaleınızı gerçekleştirecek olan doktora behemehâl bildirmelisiniz. Vacip kontrolleri doktorunuz gerçekleştirecektir.

esin dobra günler hocam 2 yıl ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve evetştirme tedavisine serladım.alt kanin dişimin önünde bir et çıktı hocam.ağrı namevcut.mevsim moved here bugün büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve hat tedavisi gestaltlacak dedi.paranomik film çekti.

Uzman hekim Niçin hiç diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı ? İltihapların oluşumu devam ediyor mu ? Diş hekiminiz site web iş için sizi bilgilendirecek ve lüzumlu sağaltma yöntemlerini sarrafiyelatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *