Açıklanan diş eti kanaması için ne yapmalı Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Bilirkişi doktor Ya.. bu ağrılar oluşabilir dişinizin kanal tedavisi olması gerekiyor ve oluşan apsenin kurutulması gerekiyor. Geçmiş olsun.

Bilirkişi hekim Yeniden bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun baştan aynı sebepten dolaı olduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış kabil. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

kaan Hekim komutan benim sol azcaı dişim önce balkıdı sonra balon kadar şsorunti doktora gittim dâhilini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi yalnız çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı nimp iltahabı tıntınaltıcaz dedi bu sağaltma uygunmudur ?

Uzman doktor Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Neden diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

ali Selam doktor eş. Takribî 6 sene önce yapmış oldurdığım hat tedavili dişim Son bir iki aydır apse halletmeye ve dertmaya başlangıçladı diş.hekimine gittim baktı düver çekilecek dedi özge bi çaresini nanay mu acaba çektirmek istemiyorum

benim dişime takribî 52 ruz önce kanal tedavisi olması gerektiğini söylemiş oldu fakat farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna tekrar gidemedim.

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 yaşındayım. Çürük bir dişim var ve kesif kesif argıtımda şemeklik oluyor.

Mütehassıs hekim Yararlı öyle bir perese yok.. Fakat oluşan apseye karışma gecikirse oluşabilir. Behemehâl oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz iyileştirme olmalıdır. Mutlak savsaklama etmeyiniz.

suleyman Selam doktorumun tavsiyesi üzerine 20 lik dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir read this post here dert yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan parafin seyin alinmasina denli sonrasında eve geldim devrisi gun hic bir dert yokken şeb bir agri site web ile uyandim ve sol yanagim ast kesiminde agri olustu hic bir dem ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi oldu

Kompetan hekim Dişiniz kaybedilebilir. öbür dişlerinize ilerleyen iltihaplanma tüm dişlerinizin kaybedilmesine münasebet kabil. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

Mazhar Merhaba hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne dakika gidip dişimi cekebiliim

fatma ören Dişimin kökleri beyninde apse var auta diş etime iltihaplı sivilce navigate to this website kabil şmesleklik var dr çekilmesini söyledi tedavisi muhtemel mü

Erkan yılmaz Merhaba hocam.kırıntı bı dişim vardı nısıfsı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıhuzur dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonrasında fay bölümde kırıldı sadece kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım fakat apse yaptı.

Uzman doktor Bir kaç güneş sabredin eğer balkılarınız devam ederse doktorunuza yine temelvurmalkaloriız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *